IT to nie branża - to pasja.

Działamy nieprzerwanie od 2018 roku, większość z nas programuje i zarządza projektami IT od wielu lat. Dzięki naszej pasji jesteśmy w stanie być na bieżąco z nowościami technicznymi, rozwijać nie tylko firmy naszych klientw, ale też własne zainteresowania. Dzięki dużemu doświadczeniu i otwartym głowom potrafimy korzystać z najnowszych technologii nie wyłączając Artifficial Intelligence oraz Virtual Reality. Te krzykliwe hasła potrafimy przekuć w realne i działające projekty, które jesteśmy w stanie przełożyć na zysk naszym klientom.
Praca z klientami daje nam nie tylko ogromną satysfakcję, ale przede wszystkim paliwo i pozytywną energię.

Technologie, których używamy

Python

Jeden z najbardziej uniwersalnych języków, ostatnio coraz bardziej popularny, głównie, dzięki użyteczności w projektach AI, uczenia maszynowego, także do VR - Virtual Reality. Przystępny i przyjemny przy projektach Webowych dzięki framework'om Django i Flask. Doskonały do komunikacji między systemami, dzięki narzędziom do tworzenia API - Application Programming Interface.

PHP

Znany i lubiany, popularny głównie ze względu na wykorzystanie w takich aplikacjach jak Wordpress, Prestashop, Magento. Najnowsze wersję 8 tego języka są w stanie sprostać największym wymaganiom rynku IT na poziomie nie odbiegającym od reszty wysokopoziomowych języków programowania. W naszych projektach używamy głównie frameworka Laravel.

JavaScript

Na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat język ten przeszedł dużą ewolucję od języka używanego do animacji na stronach internetowych do bibliotek, które działają zarówno na serwerze jak i na warstwie wizualnej aplikacji. Aplikacje w JavaScript potrafią komunikować się z innymi aplikacjami w pełni asynchronicznie, czyli bez konieczności przeładowania strony co daje niesamowite wrażenia użytkownika. Frameworki, których używamy to głównie Vue i React (również React Native) do projektów bardziej złożonych wymagających mikroserwisacji i Domain Driven Development używamy również Node.js.

Nasi klienci

Pracujemy z wieloma klientami, cechuje nas jednak dyskrecja, potwierdzona umowami o poufności (NDA), dlatego poniżej nie możemy umieścić wszystkich naszych klientów

Opinie