Cennik

Ceny za usługi zawsze są ustalane indywidualnie. Jednak w celu przybliżenia kosztów naszych usług przedstawiamy orientacyjny cennik usług podstawowych.

Strona www

od 1999 zł

opcja podstawowa

W pełni responsywna strona www, podstawowe SEO, obsługa hostingowa przez pierwszy rok W CENIE.

zamów
Sklep

od 5999

dowolny silnik

Gotowy do użytku, koszyk, ścieżka użytkownika, integracja z systemem płatności oraz wysyłki. Podstawowe SEO + blog, Google Analitics. Obsługa hostingowa przez pierwszy rok W CENIE.

zamów
Czy do budowy aplikacji niezbędna jest wiedza techniczna?

Ze strony klienta - nie. Od tego jesteśmy my.

Mam pomysł na aplikację, ale nie wiem jak się za to zabrać

Mamy duże doświadczenie zarówno we wdrożeniach nowych produktów na rynek, jak i w samej walidacji pomysłu. Pomysł jest ważny, ale ważniejsza jest jego realizacja a najważniejszy jest jego sukces.

Mam sprawdzony produkt, chcę go sprzedawać w sieci. Co dalej?

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Dużo zależy od produktu, jaki jest, czy jest znany, czy ma dobry marketing. Sklep, czyli techniczna możliwość sprzedaży nie gwarantuje powodzenia. Potrzebny jest szereg działań on-line. Obecność w mediach społecznościowych, dobre SEO oraz content. Nasz zespoół oraz kontakty pozwolą na zintegrowanie wszystkich aktywności zmierzających do satysfakcji użytkownika końcowego.

Prowadzę biznes stacjonarny, chcę by obecny w sieci. Jak mogę to zrobić, żeby na tym zarobić?

Obecność w internecie dzisiaj jest absolutną koniecznością. Mało kto wyobraża sobie brak możliwości wyszukania firmy, usługi w sieci. Prowadzimy działania mające na celu podniesienie opłacalności biznesw rwnież działających offline przy wykorzystaniu technologii. Wdrażamy narzędzia typu Booksy (narzędzie do rezerwacji np. wizyt w salonach kosmetycznych). Obecność w sieci realnie przekłada się na większe zyski, jeśli transformacja jest zrobiona dobrze.